Alexander Sabo

Autor: stavebniny

Informace o Alexander Sabo

Poskytujeme návštěvníkům detailní informace o Alexander Sabo. Zjistěte otevírací dobu Alexander Sabo, přesnou adresu včetně kontaktních informací jako je telefon či email na tuto firmu.

Voda, topení, odpady. Montáž a opravy instalatérských a topenářských prací včetně zajištění materiálu. Tlakové zkoušky a revize. Montáž provádíme pro domy, byty a průmyslové objekty. Kompletace koupelen včetně výstavby a obkladů formou na klíč včetně elektoinstalace. Přes 25 let zkušeností. Rekonstrukce a přestavby RD, bytů, bytových jader a průmyslových objektů. Zateplení budov, rozvody vody, topení, odpadu a elektroinstalace. Rekonstrukce realizujeme formou na klíč včetně výkopu, revizí a tlakových zkoušek. Máme mnohaleté zkušenosti s realizací staveb a s odborným poradenstvím. Nabízíme kompletní profesionální úklidové služby rodinných domů, bytů a komerčních prostor, služby hodinové hospodyně a hodinového manžela drobných a velkých oprav na profesionální úrovni s možností rekonstrukcí nábytku a stavebních úprav.

Kde firmu najdete:

Název: Alexander Sabohttps://www.kutilmarket.cz/assets/images/logo.svg

Adresa:  Laňkova 290, 25101 Tehov

Provozní doba Alexander Sabo je rozepsaná pro každý den v týdnu níže.

Kontakt Alexander Sabo

📧 Email: alexander.sabo@centrum.sk
☎️️ ️Telefon:  +420 776 766 692,
🌐 Web:

Na kontaktní telefon Alexander Sabo můžete volat v otevírací dobu uvedenou na stránkách.

Související:  ARENAL, s.r.o.

Doplňující informace k firmě:


Adresa

$$Alexander Sabohttps://www.kutilmarket.cz/assets/images/logo.svg najdete na adrese Laňkova 290, 25101 Tehov (Česká republika).IČO . Pro kontaktování můžete využít email alexander.sabo@centrum.sk či telefon +420 776 766 692. Na místě je možné využít i další služby Nonstop pohotovost,.

Otevírací doba Alexander Sabo

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Věříme, že vám otvírací doba pomůže v plánování kdy Alexander Sabo navštívit.

Dostupnost

Autem a autobusem, který je v blízkosti se zde snadno dostanete.

Pro lepší nalezení polohy místa Alexander Sabo v obci nabízíme mapu:

⭐ Máte zkušenosti s touto firmou? Napište nám hodnocení a zkušenosti s Alexander Sabo do komentářů.


Kutilmarket.cz


FacebookPinterest

KV BEST, s.r.o.

Novák – Střechy

Pavel Hromádko

Luboš Vosyka Geodézie