OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný

Autor: stavebniny

Informace o OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný

Poskytujeme návštěvníkům detailní informace o OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný. Zjistěte otevírací dobu OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný, přesnou adresu včetně kontaktních informací jako je telefon či email na tuto firmu.

Provádíme opravy, rekonstrukce a stavby nových i starých střech včetně dodávky materiálu. Specializujeme se na mechanicky kotvené, jednoplášťové i dvouplášťové ploché i šikmé střechy, hydroizolační systémy a zateplování. Zpracování cenové nabídky a kalkulaci poskytujeme zdarma.

Kde firmu najdete:

Název: OPRAVY STŘECH – Tibor Novotnýhttps://www.kutilmarket.cz/assets/images/logo.svg

Adresa:  Mladeč 144, 78321

Provozní doba OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný je rozepsaná pro každý den v týdnu níže.

Kontakt OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný

📧 Email: opravastrech@cbox.cz
☎️️ ️Telefon:  +420 723 204 076,
🌐 Web: www.opravastrechy.sweb.cz

Na kontaktní telefon OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný můžete volat v otevírací dobu uvedenou na stránkách.

Doplňující informace k firmě:


Adresa

$$OPRAVY STŘECH – Tibor Novotnýhttps://www.kutilmarket.cz/assets/images/logo.svg najdete na adrese Mladeč 144, 78321 (Česká republika).IČO . Pro kontaktování můžete využít email opravastrech@cbox.cz či telefon +420 723 204 076. Na místě je možné využít i další služby .

Související:  Roman Sladovník

Otevírací doba OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný

Pondělí
Úterý
Středa
Čtvrtek
Pátek
Sobota
Neděle

Věříme, že vám otvírací doba pomůže v plánování kdy OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný navštívit.

Dostupnost

Autem a autobusem, který je v blízkosti se zde snadno dostanete.

Pro lepší nalezení polohy místa OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný v obci nabízíme mapu:

⭐ Máte zkušenosti s touto firmou? Napište nám hodnocení a zkušenosti s OPRAVY STŘECH – Tibor Novotný do komentářů.


Kutilmarket.cz


FacebookPinterest

Pavel Hromádko

Luboš Vosyka Geodézie

Autojeřáby – Pavel Štourač

Michal Koukol